1 komentář: „Pozvánky“

 1. Ještě pár kosmetických, pardon.

  Dobrý den, mé jméno je František Vaník a jsem 1. místopředsedou studentského parlamentu v Mladé Boleslavi. Společně s mým spolupracovníkem Jakubem Vašákem, členem Studentského parlamentu Gymnázia Na Zatlance, jsme v letošním roce utvořili pracovní skupinu s podporou Strukturovaného dialogu s mládeží, která má za cíl vytvořit manuál/příručku pro školní a městské parlamenty, a to primárně na střední škole.

  V současné chvíli sbíráme reálné podklady a zdroje pro naši práci, chtěli bychom vás tedy požádat, zda byste nám mohli poskytnout vaše stanovy (popřípadě jiné zásadní dokumenty), podle kterých váš parlament funguje.

  Dále by jsme vás chtěli poprosit, jestli byste nemohli stručně sepsat, jak váš parlament běžně pracuje v normální době (hlavní specifika, důležité činnosti atd.). Pokud by se vám nechtělo psát, mohli bychom se dohodnout na telefonní či internetové schůzce, což je i pro nás preferovaná varianta, neboť nám umožňuje se konkrétně vyptávat a zjišťovat to, co potřebujeme.

  Prosím, nestyďte se napsat, v ČR neexistuje skoro žádná literatura pro středoškolské samosprávy, a tak vaším případný zapojením nepomůžete pouze nám, už aktivním studentům, ale především studentům, kteří zatím žádné zkušenosti s parlamentem nemají a chtěli by ho například založit. Nenechte si své zkušenosti jen pro sebe, ať ti, co přijdou po vás, nemusí zase začínat od nuly.

  Jsme otevření také všem dotazům, připomínkám atd. či jakékoliv spolupráci.

  S pozdravem František Vaník a Jakub Vašák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>