2016-12-14-14-47-54

Parlament běží dál

Nový rok, noví členové a nové zasedání mládežnického parlamentu. Tentokrát v novém prostředí ICM v knihovně Antonína Marka. Jako v minulém roce reprezentují každou školu tři zástupci. Nebráníme se však i jiným příznivcům z řad veřejnosti.

A o čem se tento rok hodláme zabývat? Tentokrát se jedná o informovanost o akcí, které se zde v Turnově a jeho okolí dějí. V rámci tohoto projektu jsme se rozhodli zkusit založit internetový časopis (vše je zatím ještě v rámci příprav).

Měli jsm už čest mluvit s redaktorkami Annou Šupíkovou a Annou Beranovou, které nám dali instrukce a i seznámili s tím co všechno toto obnáší.

Nechceme ale aby se jednalo jen o psané články. Chceme do toho dávat co nejvíce spestření, jako například videa. A tím více se přizpůsobili světu mladistvých.

Proto vás chci požádat. Jestli máte třeba jen trošku zájem se na projektu účastnit, (třeba jako tkz.: „Youtuber“ , jurnalista, redaktor, kameraman, technik – je toho opravdu hodně a nemusíte se bát, že by vás někdo uškrtil za sem tam chybu), neváhejte mi napsat na můj e-mail: DanielaDrahosova@seznam.cz.

Přečteno 2954x

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>